Медики Дніпра на сторожі здоров’я людей

З нагоди Дня медичного працівника ми з особливим пієтетом і вдячністю адресуємо слова привітань людям у білих халатах, які зустрічають нас посмішками у перші секунди життя та є нашими ангелами-охоронцями десятки наступних років. Але розуміння правдивості цих слів приходить зовсім не в дні свята. Тоді, коли підступна хвороба чи несподівана травма переривають звичний ритм людського життя, коли губи стискаються від болю, а на очі навертаються сльози, й кожна секунда приносить страждання, приходить чітке усвідомлення важливого значення в житті кожної людини фахівців найважливішої благородної медичної професії

На сторожі здоров’я людей щоденно цілодобово стоїть колектив 6-ї міської клінічної лікарні. У комунальному закладі — близько тридцяти відділень і підрозділів, в яких працюють біля 8 сотень лікарів, медичних сес­тер, молодшого медичного персоналу. Їхня робота — чітка, злагоджена, професійна. Організувати це під силу тільки керівнику із беззаперечним авторитетом, тому, хто знає ритм роботи лікарні з багаторічного досвіду й співпраці з колегами. Олександр Сірий про­йшов шлях від хірурга, завідувача відділення до головного лікаря та директора медичного закладу

«У медичній справі успіх не може залежати тільки від досягнень кожного окремого фахівця, це, безперечно, командна робота, яка вимагає не тільки знань, але й взаємо­розуміння, найвищих людських якостей», — упевнений Олександр Євгенович.

Щодня до лікарні по медичну допомогу звертаються щонайменше сотні пацієнтів, щороку виконуються більш як 7 тисяч оперативних втручань, і навіть тяжко й безнадійних хворих завдяки досвідченим лікарям повертають до життя.

У команді працівників шостої міської лікарні — медики зі стажем та багатим досвідом роботи, молоді фахівці, які опановують здобуті новітні знання щоденним досвідом. Усі вони впевнено крокують у ногу з часом, застосовуючи вміння й практику задля рятування життя й відновлення здоров’я людей.

Дорогі медичні працівники!

Ваша професія — це щоденна праця, яка несе добро, турботу, посмішки. Ви поспішаєте на допомогу, не рахуючись із власним часом, сном, утомою. Вам невідомо, що таке поганий настрій і як він може заважати роботі. Ваша професія потребує постійної зібраності, витримки, часом у надскладних умовах виснажливої праці — оптимізму та сердечності. У цей святковий день щиро бажаємо: нехай не на словах, а на ділі професія медичного працівника нарешті посяде достойне місце серед найважливіших високо­оплачуваних глибоко шанованих професій в Україні.  Медичним закладам — належне фінансування та забезпечення ліками, щоб кожному, хто звернувся по допомогу, ви могли надати її стовідсотково.