Медогляди для школярів Дніпропетровщини ніхто не відміняв

Раз на рік школярі країни мають проходити профілактичні медогляди. Школярам Дніпропетровщини радять робити це перед початком нового навчального року. «Медогляди потрібні, аби профілактувати хвороби у дітей, вчасно розпізнати та пролікувати. Це особливо актуально напередодні навчального року. Що важливо – лікарі допоможуть визначитися з рівнем фізичної підготовки. Якщо потрібно – призначити заняття у спецгрупі», – зазначили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

До занять фізкультурою школярі допускаються лише після медобстежень. Пройти їх можна в своїй поліклініці. На прийом треба звернутися з батьками.
Починати варто з педіатра або сімейного лікаря. Консультації цих медиків обов’язкові для всіх учнів. Педіатри чи сімейні лікарі допоможуть пройти пробу Руф’є та визначити рівень фізичної підготовки дитини.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Першокласникам треба пройти ще дитячого хірурга, офтальмолога, ортопеда-травматолога та стоматолога, а також здати кров на гемоглобін. Школярам 7-10 та 12-13 років достатньо пройти лише педіатра.

11-річним учням знадобляться консультації дитячого хірурга, ортопеда-травматолога, офтальмолога та стоматолога. Потрібно також здати кров на гемоглобін та, за показаннями, на рівень цукру.  Діти віком від 14 до 15 років проходять стоматолога, хірурга, ендокринолога, роблять флюорографію, здають кров на гемоглобін. Дівчаткам треба пройти ще дитячого гінеколога.

Старшокласникам треба звернутись до стоматолога, зробити флюорографію. За необхідності під час медоглядів лікарі можуть призначити й додаткові обстеження.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!