Мешканці Дніпропетровщини можуть допомогти вилікувати тварин, постраждалих від війни

Мешканці Дніпропетровської області можуть допомогти вилікувати тварин, постраждалих від війни. Мережа магазинів MasterZoo та зоозахисна організація UAnimals за підтримки Visa запустили другу хвилю благодійного проєкту «Лапка турботи». У межах ініціативи всі охочі можуть купити брендовану наліпку: зібрані гроші підуть на лікування тварин, які постраждали від війни в Україні.

За орієнтовними даними UAnimals, тисяча хатніх, диких і свійських тварин із прифронтових зон на місяць потребує серйозного лікування. Через повномасштабне вторгнення побільшала кількість покинутих собак та котів, які стали безпритульними: частина з них потрапляють під машини, отримують інші травми і потребують складних операцій.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Ми в UAnimals наголошуємо, що кожне життя важливе. Тварини стали заручниками війни і не можуть обійтись без нашої допомоги. Ми вдячні всім, хто долучається до ініціатив і акцентуємо, що не буває малої допомоги. Кожен ваш внесок допомагає рятувати життя», – директорка з партнерств та фандрейзингу зоозахисної організації UAnimals Валентина Тарковська.

Щоб забезпечити медичну допомогу постраждалим від війни тваринам, мережа магазинів MasterZoo та Всеукраїнський гуманістичний рух UAnimals за підтримки Visa запускають другу хвилю благодійного проєкту «Лапка турботи». Долучитись до нього можна, придбавши за 10 грн благодійну наліпку в мережі магазинів MasterZoo або на сайті. Компанія подвоїть кожен внесок українців. Якщо оплатити наліпку карткою Visa, сума благодійного внеску подвоїться додатково. Таким чином, замість 10 гривень на благодійність надійдуть 40 гривень. Обмежень у кількості наліпок немає, тож можна допомогти на будь-яку суму.

Перша хвиля проєкту «Лапка турботи» тривала протягом серпня-жовтня 2022 року. У межах ініціативи зібрали понад пів мільйона гривень. За ці кошти зоозахисникам вдалося простерилізувати та вакцинували 251 тварину у Запоріжжі, Чернівцях, Куп‘янську, Добропіллі, Дружківці, Кропивницькому та Шостці. Ще понад 400 тварин отримали допомогу щодо закупівлі ліків, препаратів для обробки, лікувальних кормів, пелюшок та памперсів.

Крім того, гроші спрямували на лікування важкохворих та травмованих тварин із притулків Миколаївської, Запорізької, Кіровоградської, Донецької областей.

«Дякуємо всім, хто відгукнувся та приєднався до допомоги нашим хвостатим друзям! У 2022-му «Лапку турботи» підтримали близько 40 тисяч українців, завдяки яким на благодійність передано понад 545 тисяч гривень. Ми хочемо, аби якомога більше тварин отримали шанс на повноцінне життя», – підкреслив директор напряму e-commerce всеукраїнської мережі зоомаркетів MasterZoo Денис Рогачев.

Збір триватиме з 21 лютого до 21 квітня 2023 року. Усі кошти будуть перераховані до фонду UAnimals на лікування, операції та ветеринарні препарати для тварин, які постраждали внаслідок війни.

СПРАВКА «ВП»

Благодійну організацію UAnimals було створено у 2016 році для порятунку тварин від жорстокого поводження. З початку повномасштабної війни команда активно допомагає тваринам із зони бойових дій евакуацією, кормами та ліками для притулків. Розпочато відбудову закладів для постраждалих тварин. Також запущено всеукраїнську програму безкоштовної стерилізації безпритульних тварин, яка діє в багатьох містах.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!