Мешканців Дніпропетровщини закликають своєчасно сплачувати за електроенергію

Оператор системи розподілу ДТЕК Дніпровські електромережі забезпечує електропостачанням понад 1,4 млн побутових та бізнес-клієнтів в Дніпрі та області. Від нашої безперебійної роботи і справного стану енергетичної інфраструктури залежить надійність електропостачання в оселях кожного жителя і критично важливих об’єктів – 273 лікарень області. У тому числі – 21-ї міської інфекційної лікарні в Дніпрі, обласної клінічної лікарні імені Мечникова та інших госпітальних баз для хворих на COVID-19.

Обов’язок оператора системи розподілу – забезпечити клієнтів електропостачанням, а обов’язок клієнтів – своєчасно сплатити за ці послуги через постачальника електроенергії. Це передбачено Законом України «Про ринок електричної енергії» та Правилами роботи роздрібного ринку електроенергії.

Платежі клієнтів за електроенергію розподіляються між усіма учасниками ринку, в тому числі між державним оператором магістральних мереж НЕК «Укренерго», генерацією (найбільша з яких – держпідприємство «Енергоатом»), а також операторами системи розподілу. Борги населення дестабілізують роботу всієї енергосистеми.

ДТЕК Дніпровські електромережі змушений відзначити, що під час карантину рівень оплати клієнтами послуг з електропостачання критично погіршився. Вже у квітні загальний борг перед ОСР, який сформувався через несплату юридичних клієнтів і постачальників електроенергії, які обслуговують населення та юридичних клієнтів, становить 108 млн грн. Якщо клієнти і надалі не платитимуть за використану електроенергію, то до кінця травня борг зросте до 305 млн грн, що дорівнює практично половині інвестиційної програми компанії. Для порівняння, в 2019 році вона склала 561 млн грн. На ці кошти компанія прокладала нові мережі і будувала підстанції для розвитку інфраструктури Дніпра та області, впроваджувала технологічні рішення, які необхідні сучасним клієнтам.

На 2020 рік в рамках інвестиційної програми заплановано посилення або заміна 352 км ліній в області. Це допоможе зменшити кількість та скоротити час аварійних відключень. Крім того, компанія планує замінити повітряну лінію у Новомосковську на кабельну з посиленням її потужності. Це звільнить простір в місті та дозволить виконувати ремонти та повертати світло клієнтам швидше.

Через борги, що накопичуються в період карантину, існує висока ймовірність, що компанія не матиме можливості виконувати інвестиційні та ремонтні програми в 2020 році.

Співробітники компанії ДТЕК Дніпровські електромережі продовжують робити все можливе для обслуговування клієнтів, для стабільного і безперебійного постачання електроенергії: цілодобово проводять аварійно-відновлювальні роботи, щоб у будинках, на працюючих підприємствах, в лікарнях було світло. За час карантину ми усунули 1424 аварії для наших клієнтів.

Допомогти роботі енергетиків можна просто: своєчасно оплачувати рахунки за електроенергію! Це ваш внесок у підтримання стабільності інфраструктури Дніпра та області в умовах боротьби з поширенням коронавірусу.