Мініатюрні символи Києва отримали аудіогіда

Знайти всі міні-скульптури, встановлені в Києві в межах проекту «Шукай!», відтепер можна за допомогою аудіогіда за цим туристичним маршрутом.

Про це повідомив начальник Управління з питань реклами та промоцій КМДА Антон Тараненко на своїй сторінці в Facebook, повідомляє «Укрінформ».

«Сьогодні скульптурок вже 12 і ми створили аудіогід за цим маршрутом. Потрібно лише завантажити наш додаток Kyiv City Guide від Visit Kyiv, обрати екскурсію, мову (англійська або українська) й вирушати за маршрутом. Додаток повністю безкоштовний й доступний в AppStore та Google Market», – написав Тараненко.

Він нагадав, що куратор проекту «Шукай!» Юлія Бевзенко почала встановлювати міні-скульптурки з символами Києва рік тому. Тоді КМДА підтримала створення другої з них – «Київського каштана».

Крім нього, на вулицях столиці розміщено «Котлета по-київськи», «Київський торт», «Київське сухе варення», «Київський екіпаж», «Київський трамвай», «Київська плінфа», «Київський фонтан», «Київський слон», «Київський грамофон», «Київська пектораль» та «Київський Самсон».

Фото: Укрінформ