Міська влада обіцяє, що дніпряни взимку не замерзнуть

Підбивши перші підсумки підготовки до опалювального сезону, заступник міського голови Михайло Лисенко наголосив, що Дніпро готове постачати тепло як до установ соціальної сфери, так і у квартири містян. Про це він заявив під час прямої телефонної лінії 12 жовтня.

«Усі системи централізованого опалення заповнені теплоносіями. Укладені договори з постачальниками газу, отримані всі ліміти, необхідні для закупівлі блакитного палива. Ми провели перемовини з керівництвом ДТЕКу, ПАТ «Дніпрогаз» і заводу «Південмаш». Цьогоріч усі мешканці міста, незалежно від районів проживання, будуть з теплом», – заявив Михайло Лисенко.

За його словами, в ніч на 13 жовтня тепло почнуть подавати до шкіл, дитсадків і лікарень Дніпра. В оселях дніпрян воно з’явиться тоді, коли протягом трьох днів температура повітря триматиметься нижче позначки +8 °C.

Михайло Лисенко також розповів, що у підготовці до нинішнього опалювального сезону врахували досвід минулих років.

«Були проблеми минулого року. Цьогоріч ми провели велику кількість замін запірної арматури (крани, клапани, тощо. – Ред.), велику кількість ремонтів. Також департаментом благоустрою інфраструктури будуть виділені кошти на заміну систем, які наразі вже готові до запуску. Ми також замінюємо всю теплоізоляцію на теплотрасах», – додав заступник мера.

Він уточнив, що довжина трас, які потребують оновлення, складає загалом 270 км.

Добавить комментарий