Місто Дніпро має все необхідне для оборони міста

Місто Дніпро має все необхідне для оборони міста. Ситуація контрольована, сформована матеріально-технічна та продовольча база. Мешканців закликали не займатися самодіяльністю. Про це під час брифінгу повідомив Дніпровський міський голова Борис Філатов.

«Не потрібно хаотично будувати барикади, ставити блокпости і займатися самодіяльністю. Це може завадити логістиці, роботі наших військових, правоохоронців і тероборонців. Проїзду машин швидкої допомоги, комунального транспорту. Краще звертатися до керівників міських райадміністрацій. Там чітко координуватимуть дії. Підкажуть, яка допомога потрібна та буде найбільш ефективною», – розповів Борис Філатов.

Він зазначив, що обласний центр забезпечений паливом, продуктами, медикаментами. Працює громадський транспорт.

«Автобуси їздять в обмеженому режимі. Електротранспорт і метрополітен працює у штатному режимі. На маршрутах 700 одиниць транспорту. Він курсує з 7:00 до 18:00. Адже водіям потрібно повернутися додому до початку комендантської години, яка діє з 20:00», – додав Борис Філатов.

Мешканців області застерегли: заборонено знімати на фото та відео блокпости, дислокацію та пересування військової техніки. Це стратегічна інформація, яку не можна розголошувати.