Дніпропетровськгаз працює в посиленому режимі

Спеціалісти Дніпропетровськгазу продовжують працювати у посиленому режимі з дотриманням вимог воєнного стану. Наші фахівці роблять все можливе для безперебійного розподілу газу мешканцям області. Усі чергові бригади аварійно-диспетчерської служби, виробничі служби, підрозділи служби експлуатації систем газопостачання напоготові.

Наразі у компанії створено спеціальну аварійну бригаду та зроблено запас труб для оперативного проведення аварійних робіт у разі пошкодження газових мереж. Також фахівці Дніпропетровськгазу відновлюють розподіл газу до оздоровчого закладу у Царичанському районі задля прийому тимчасово переміщених сімей з зони бойових дій.

Дніпропетровськгаз закликає мешканців області бути обережними та дотримуватися усіх правил безпеки під час використання газу. Якщо ви раптом відчули запах газу на вулиці біля газового обладнання, в під’їзді, на подвір’ї та інших місцях або виявили реальні пошкодження газових мереж, необхідно негайно викликати аварійно-диспетчерську службу газової компанії за телефоном «104» і обов’язково виконати вказівки диспетчера.

Радимо дотримуватися такої інструкції:

1. Негайно відключіть газові прилади, перекрийте кран газопроводу та вентелі подачі газу до газового обладнання;
2. Відкрийте вікна та двері, створіть протяг для провітрювання приміщень;
3. Організовано, без паніки виведіть людей із загазованих та сусідніх приміщень, покиньте приміщення;
4. Викличте аварійну службу газу за телефоном 104 і обов’язково виконайте вказівки диспетчера;
5. З прибуттям аварійної газової служби дійте за їхніми вказівками.

Пам’ятайте, якщо відчули запах газу ЗАБОРОНЕНО:

– утворювати іскру будь-яким способом – це може призвести до загоряння газу та його вибуху.
– використовувати сірники, запальнички та інші джерела відкритого вогню.
– вмикати та вимикати світло та будь-які електроприлади.
– користуватися електричними дзвінками квартир.
– використовувати стаціонарні телефони (з дисковими номеронабирачами).

Також нині лінійний персонал посилено перевіряє газорозподільні мережі на наявність підозрілих знаків (міток) тощо. Тож просимо всіх, бути пильними та звертати увагу на газопроводи, ГРП та ШРП на предмет міток/маячків ворога та підозрілих предметів. У разі виявлення, невідкладно телефонуйте за номерами 102 та 104!

АТ «Дніпропетровськгаз» докладатиме усі зусилля аби забезпечити стабільність та надання безперебійних послуг розподілу газу для мешканців Дніпропетровщини.