Міжнародний турнір з плавання пройде на Дніпропетровщині

У Дніпрі відбудеться Міжнародний турнір з плавання «Meteor Open-2017». У змаганнях візьмуть участь спортсмени з усіх куточків України, а також з Білорусії та Туреччини, повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

За першість у турнірі змагатимуться понад 500 дівчат та юнаків віком від 11 до 14 років. На учасників чекає насичена триденна програма: запливи у вільному стилі, на спині, брас, комплексне плавання. У фіналі змагань – заплив вільним стилем «Битва спринтерів» на 50 метрів.

Для учасників заходу підготували зустріч із чемпіоном Європи та України з плавання, учасником Олімпійських ігор Андрієм Говоровим. Він  розповість про власний досвід змагань та відповість на запитання учасників під час автограф-сесії.

Турнір проходитиме 19 – 21 травня у Палаці водних видів спорту «Метеор». Вхід вільний. Слідкувати за подіями можна в режимі онлайн на сайті www.sportswim.dp.ua.

Турнір проводитиметься за підтримки ДніпроОДА, Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, Південного машинобудівного заводу ім. О. М. Макарова та компанії Arena Swim Run Live.