Молоді Дніпропетровщини допоможуть розпочати власну справу

Ви молоді та амбіційні? Мрієте про власну справу, але не маєте коштів для вдалого старту? Візьміть участь у конкурсі бізнес планів від Дніпропетровської ОДА. Пропонуйте свої ідеї стартапів та залучайтеся підтримкою інвесторів.

«Області потрібні молоді люди, які прагнуть розвиватися та розвивати свою країну. Щоб допомогти їм зробити перші серйозні кроки у житті, проводимо конкурс бізнес проектів, – розповідає голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Головне – бажання та перспективна ідея. Ми допоможемо у підготовці бізнес планів, організуємо тренінги з провідними підприємцями та зустрічі з інвесторами».

Скористатися таким шансом можуть усі бажаючі від 14 до 35 років. Проекти у конкурсі розглядатимуть за двома напрямками. Перший – соціалка, другий – виробництво, сфера послуг і торгівля.

Найцікавіші ідеї будуть відібрані для подальшої роботи. Для їх авторів організують навчання та тренінги від спеціалістів обласного департаменту економічного розвитку, обласної ради підприємців, інноваційного центру «Spice hub», міжнародної інвестиційної платформи «Startup.Network». Далі – вже самостійна робота над бізнес планом.

Найкращі два проекти відправлять на розгляд Всеукраїнської конкурсної комісії. У фіналі змагатимуться лише 12 авторів з усієї України.

Переможець отримає кошти на реалізацію свого проекту.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно заповнити онлайн заявку до 20 вересня.

Добавить комментарий