«Мрія» ДНУ: п’ять років і п’ять перемог

Народна студія сучасного вокалу «Мрія» Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара виборола першу премію на 25-му ювілейному Міжнародному телевізійному фестивалі «Доля» у Києві!

Фестиваль підтримує благодійна організація Президентський фонд «Україна» Леоніда Кучми. Завжди перемагати важко, а цього року було надіслано 187 заявок з усього світу. До конкурсу допустили 40 учасників, більшість з яких є професійними співаками або студентами музичних училищ та академій. На фестиваль завітали представники Білорусі, Китаю, Узбекистану, республіки Домінікано та майже всіх регіонів України. Навіть група «Тріода», яка була супер-фіналістом Х-фактору, стала учасником цьогорічного фестивалю.

дну

 «Мрія» вже п’ять років поспіль бере участь у конкурсі і кожного року входить до числа переможців. Цього року на конкурс «Доля» поїхав уже третій склад студії «Мрія»: студентки факультету української й іноземної філології Ірина Семенюк та Кароліна Гаян, студентка факультету міжнародної економіки Аліна Гороховська та економічного факультету – Катерина Шевчик. Дівчата представили на суд журі пісню Павла Дворського «Батькова сорочка» та українську народну пісню «Чом ти не прийшов?».

Кожний виступ та обговорення – справжній майстер-клас від тих людей, які і самі співають, і викладають, і виступають на кращих концертних майданчиках країни. Українська пісня завжди буде в тренді, тому що потрібно мати не тільки голос, а й душу, справжнє відкрите серце. «Мрія» отримала корисні поради щодо вдосконалення своєї майстерності та слова Наталі Бучинської: «У вас дуже теплий колектив. Ви маєте гарні перспективи для росту і розвитку. На вас дуже приємно дивитись та слухати».

2

Члени журі – народна артистка України Наталя Бучинська, народний артист України Олександр Гурець, заслужений діяч мистецтв, композитор та виконавиця Лілія Остапенко, заслужений артист України, композитор Іван Красовський і народний артист України Мар’ян Гаденко – всі відомі люди музичного простору України та світу – присудили дівчатам першу премію, Приз глядацьких симпатій і грошовий сертифікат від благодійної організації Фонд Ярослава Бублика!

Колектив «Мрія» щиро вдячний «Долі» за те, що має можливість бувати на фестивалі такого рівня, де учасниками гала-концерту поруч з початківцями є такі метри естрадного та оперного мистецтва!

Оксана Рудковська,

керівник народної студії сучасного вокалу «Мрія»

Добавить комментарий