Музиканти з Дніпропетровщини повернулися з нагородами з арт-фесту в Туреччині

Другий рік поспіль у турецькому місті Кемер відбувся міжнародний фестиваль Gold Art Fest. Криворізькі музиканти привезли з фесту високі нагороди. Повідомляє “Рудана”.

Цьогоріч на конкурс приїхали колективи з Молдови, Казахстану та різних областей України. Загалом – понад 200 учасників. Відвідав фестиваль консул України в Анталії Емір Рустамов. Він виступив перед учасниками заходу, високо оцінив рівень майстерності юних українських митців і привітав переможців.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Із перемогами з міжнародного конкурсу мистецтв повернулась учениця фортепіанного та вокального відділу Криворізької школи мистецтв №2 Христина Кокарева. Вона посіла 1 місце у номінації “вокал” (викладачка Казакова Світлана) та 2 місце у номінації “фортепіано” (викладачка Остроушко Наталія). Перемогу здобули і солістки студії “DreamSound” КДПУ Яблуновська Ірина та Кулакевич Катерина (керівниця Кокарева Е.О., концертмейстерка Мукосій І.В.)

Яблуновська Ірина стала лауреаткою 1 ступеня в номінації “Академічний вокал”, Кулакевич Катерина – лауреаткою 1 ступеня в номінації “Естрадний вокал”.

Туреччину на конкурсі представили два хореографічні колективи, що діють при ГО “Середземноморське об’єднання українців” Анталії. Вони стали переможцями в номінації народна хореографія. Консул України Емір Рустамов вручив спеціальний приз колективу “Вікторія” з міста Кропивницький.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!