МВФ виділив Україні третій транш

Міжнародний валютний фонд виділив Україні третій за рахунком транш. Про це на своій сторінці у Facebook повідомив Президент України Петро Порошенко, передає Укрінформ.

“Я вітаю щойно ухвалене позитивне рішення Ради директорів Міжнародного валютного фонду про продовження програми співробітництва з Україною та виділення додаткових обсягів фінансової допомоги. Вперше в історії відносин між Україною і Міжнародним валютним фондом ми отримали третій транш допомоги в рамках однієї програми співробітництва”, – йдеться у повідомленні.

За словами Президента, рішення Фонду відкриває шлях до виділення фінансової допомоги з боку Сполучених Штатів Америки в обсязі 1 мільярда доларів, Євросоюзу – макрофінансової допомоги в рамках додаткових ще 600 мільйонів євро та інших іноземних інвестицій в українську економіку.

“Все це дозволить тримати стабільність гривні, зафіксувати досягнуту нами макроекономічну стабілізацію і підтримати перші паростки економічного зростання. На рівні Бюджету 2017 року, проект якого буде презентовано днями, ми зможемо зробити перші кроки з підвищення соціальних стандартів”, – зазначив Глава держави.

Добавить комментарий