На Буковині стартував фестиваль тюльпанів (фото)

Фестиваль тюльпанів розпочався у неділю в селі Мамаївці, що на Буковині. Цьогоріч він відрізняється від минулорічного. Організатори розширили площу, додали більше розваг як для дорослих, так і для дітей.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Минулого року ми започаткували проведення фестивалю тюльпанів, і тепер він уже став традиційним. Це наша своєрідна родзинка, певний наш бренд. Ми вирішили, що після такої тривалої зими людям потрібен простір, де вони можуть поспілкуватися, відпочити. І не лише мешканці нашої громади, а й навколишніх сіл, міст, областей», – розповіла голова Мамаївської ОТГ Наталія Катрюк.

фестиваль тюльпанів_Буковина

Відвідувачів фестивалю значно більше, ніж минулого року. Біля входу на тюльпанове поле — величезні черги охочих помилуватися красою весняних квітів.

фестиваль тюльпанів_Буковина

«Загальна площа висаджених квітів становить близько двох гектарів. Тут є до 300 тисяч тюльпанів, які везли з Голландії. Тут є не лише тюльпани, ми посадили і трохи нарцисів та гіацинтів. Над висадженням квітів працювали близько 20 людей протягом трьох тижнів», – розповів син власниці поля Владислав Венгринюк.

фестиваль тюльпанів_Буковина

Власники тюльпанового поля сподіваються, що воно буде квітнути до середини травня.