На Дніпропетровщині через халатність підрядника – постійні аварії (Фото)

У 2015 році по провулку Вузькому Нікополя Дніпропетровської області було проведено капітальний ремонт водопровідних мереж: старий трубопровід замінили на пластиковий. Майже три роки до підрядної організації, яка проводила ці роботи, нарікань не було. Але протягом останніх п’яти тижнів почалися аварії на ділянці 50 метрів. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Після усунення трьох аварій, землю затрамбувати, уклали новий асфальт і знову одна за однією почалися аварії на трубопроводі з інтервалом п’ять метрів.

До підрядної організації, яка виконувала роботи по заміні водопроводу, пред’явлено претензію, і тепер, згідно гарантійних зобов’язань, усунення аварій та відновлення асфальтного покриття буде здійснюватися за власні кошти підрядника.

Як зазначив начальник відділу комунального господарства управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради Сергій Латашенко, якщо надалі аварії на трубопроводі по провулку Вузькому не припиняться, то будуть складені відповідні документи щодо повної заміни трубопроводу та відновлення порушеного нового асфальтного покриття за кошти підрядної організації.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!