На Дніпропетровщині проводять масштабний капремонт траси (Фото)

Завершено черговий етап масштабного капремонту Криворізької траси. Магістраль національного значення приводять до ладу вперше за декілька десятиліть. Ремонтують найпроблемніші ділянки від Дніпра до Кривого Рогу. Відтепер із якісним покриттям – чергові 14 км автошляху. Повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

Криворізьку трасу капітально ремонтують вперше за півстоліття. Роботи розпочали у 2017-му. За два роки оновили 37 км автошляху. Навесні 2019-го стартував третій сезон дорожніх робіт. Ремонтники вже завершили укладати верхній шар асфальту на ділянці у 14 км, що на виїзді з Кривого Рогу.

 

Наразі на оновленій ділянці облаштовують з’їзди та повороти до сусідніх сіл. Підрядники закінчили і капремонт ділянки траси між селами Авдотівка та Новоюлівка. Відтепер дорога – з якісним покриттям та розміткою. Облаштували й узбіччя, установили дорожні знаки.

 

«Раніше тут дороги взагалі не було. Давно не їздив цією трасою – не впізнав. Оновлені ділянки чудові», – сказав водій із Дніпра Роман Сердюк.

Гарантія на нове покриття – 5 років. Її дає підрядна організація, що виконувала капремонт. Загальна протяжність траси Дніпро-Кривий Ріг – майже 85 км.