На Дніпропетровщині чиновник «вплутався» у кримінальні справи (Фото

Прокуратурою Дніпропетровської області спільно з працівниками Управління служби безпеки України в області в рамках кримінального провадження викрито начальника одного з відділень поліції та т.в.о. заступника голови райдержадміністрації цього ж району. Повідомляють у прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.

Так, до т.в.о. заступника голови РДА звернувся знайомий, у помешканні якого правоохоронні органи виявили та вилучили наркотичні речовини, з проханням «допомогти» вирішити питання щодо обрання останньому запобіжного заходу, не пов’язаного з позбавленням волі. Посадовець, маючи намір на одержання неправомірної вигоди, зажадав за свої «послуги» 1000 доларів США.

15 лютого 2018 року, після одержання частини вказаної суми грошей у розмірі 500 доларів США, т.в.о. заступника голови РДА передав їх начальнику відділення поліції, після чого їх було затримано правоохоронцями.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру у вчиненні вказаних злочинів та обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.