На Дніпропетровщині чоловік за допомогою «закладок» збував наркотики (Фото)

Поліцейські Павлограда встановили жителя м. Кривий Ріг, який шляхом закладок збував наркотики.  Під час огляду в орендованій чоловіком квартирі було виявлено 60 сліп-пакетів з білою кристалічною речовиною, схожою на наркотичний засіб «метадон», 6 сліп-пакетів з амфетаміном, а також 3 сліп-пакети з коноплею. Повідомляють в ГУ НП УКраїни у Дніпропетровській області.

 

21 січня оперативники встановили чоловіка, який розповсюджував наркотичні речовини шляхом «закладок», а потенційних покупців інформував про місця «закладок» через смс-повідомлення. Слід зазначити, що чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння аналогічного злочину.

Слідчим за узгодженням з місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 307 Кримінального кодексу України, тобто незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Наразі 39-річного чоловіка затримано в порядку ст. 208 КПК України. Вилучене направлено на експертне дослідження.