На Дніпропетровщині для споживачів газу підготували акцію

Подарунки – це завжди приємно. Тож ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» спеціально для своїх клієнтів оголошує нову весняну акцію. Її переможці отримають кошти на оплату блакитного палива у подарунок. Окрім грошової винагороди – на щасливчиків очікують інші сюрпризи.

Умови акції дуже прості: потрібно до 15 березня сплатити суму за газ, яка нарахована у платіжці за лютий. Якщо вам пощастить і ви станете переможцем, то вдвічі більша сума зараховується на ваш особовий рахунок і може бути використана як оплата за газ, спожитий у березні та наступних місяцях. Трьох щасливчиків буде обрано за допомогою сервісу random.org. та оголошено на ФБ-сторінці  та сайті компанії.

Як ви знаєте, протягом п’яти років ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» піклується про стабільне постачання газу у домівки жителів Дніпропетровської області. У компанії вдячні споживачам, які не накопичують борги, а вчасно розраховуються за спожитий ресурс. І ця весняна акція ще одна можливість заохотити клієнтів, які дотримуються платіжної дисципліни.

У компанії попіклувалися про те, щоб всі клієнти могли легко, не виходячи з дому сплатити за блакитне паливо і вирішити інші  питання, пов’язані з газопостачанням. Для того, щоб споживачам було зручно дізнаватися про стан рахунку, швидко передавати показники лічильника та легко сплачувати за газ, у компанії створили зручні онлайн-сервіси: Особистий кабінет на сайті 104ua, Чат-бот 7104ua у Viber, Чат-бот 7104ua у Telegram; Мобільний додаток 104 Mobile для Android або 104 Mobile Light для iPhone. Тому клієнти можуть самостійно обирати комфортний та зрозумілий формат взаємодії з «Дніпропетровськгаз Збут.

фото: з відкритих джерел