На Дніпропетровщині двох рятувальників затримали на хабарі

Сьогодні, 26 лютого, військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону спільно з обласним управлінням захисту економіки Національної поліції під час одержання хабара у сумі 4000 грн затримано начальника одного з районних відділів Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області та його підлеглого – інспектора цього ж відділу.

Слідством установлено, що підполковник і старший лейтенант вимагали та одержали хабар від приватного підприємця. Останній мав заплатити означену вище суму за те, що «еменесники» складуть вигідний для нього протокол про причини пожежі, що сталася на його об’єкті. Тобто рятувальники за хабар засвідчили б відсутність провини підприємця у пожежі, і відповідальності за матеріальні збитки перед партнерами той би не поніс.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Обох зловмисників затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі їм готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України.

За матеріалами прес-служби Військової прокуратури південного регіону України

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь