На Дніпропетровщині крадії вдаються до різних хітрощів аби заволодіти чужим авто

Щоденно увага працівників поліції Дніпропетровської області націлена не тільки на безпеку на дорогах, а й на розкриття фактів незаконної діяльності з транспортними засобами та правопорушень, пов’язаних з їх використанням.

Так днями під час відпрацювання Кривого Рогу правоохоронці зупинили авто «Volkswagen Golf» з державним номерним знаком волинської реєстрації під керуванням 27-річного мешканця міста Кропивницький. Під час перевірки документів на автівку у поліцейських виникли сумніви щодо дійсності свідоцтва про реєстрацію, яке їм надав керманич.

Цього ж дня в місті П’ятихатки інспектори під час патрулювання виявили двоколісний транспортний засіб «МТ-9» з відсутніми номерами вузлів та агрегатів.

А в селищі Магдалинівка в ході візуального огляду автомобіля «ВАЗ 2109», правоохоронці виявили зварювання кустарним способом на місцях знаходження номерів вузлів та агрегатів.

Ще два факти незаконної експлуатації транспортних засобів правоохоронці виявили в обласному центрі та поблизу села Слобожанське. Під час перевірки авто «Opel Omega» виявлено, що номера вузлiв та агрегатiв не співпадають з записами в свiдоцтвi про реєстрацію, а під час перевірки документів на автівку «Subaru Legacy» виявлено підробку ідентифікаційного номера кузова.

За цими фактами відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ч.1 ст.290 КК України.

На даний час за даними фактами проводяться слідчі дії, осіб, вина яких буде доведена, притягнуть до відповідальності згідно з чинним законодавством.