На Дніпропетровщині ліквідували мережу незаконних пунктів металобрухту

Працівники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області ДЗЕ Національної поліції України задокументували злочинну діяльність групи осіб, що займалась незаконною скупкою металу. Незаконні пункти знаходились на території міста Нікополь. Окрім 15 тонн металу, вилучено 62 тисячі гривень та зброю. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Організував мережу незаконних пунктів скупки 61-річний місцевий мешканець, зокрема 4 пункти та 1 майданчик для приймання металобрухту. Зібраний метал завозився на площадку, звідки, в подальшому, доставлявся на металургійні підприємства Дніпропетровської та інших областей України.

Слідчим управлінням ГУНП України в Дніпропетровській області було відкрито кримінальне провадження  за ст. 213 (Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом) Кримінального кодексу України.

На підставі ухвали суду оперативники УЗЕ та слідства провели санкціоновані обшуки. У пунктах прийому металобрухту поліцейські вилучили понад 12 тонн чорного металу, 1,7 тонни алюмінію, 790 кг міді та півтонни бронзи, а також 62 тисячі гривень, зброю та набої до неї.

За порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом організатору загрожує штраф від 25,5 тисяч до 34 тисяч гривень або виправні роботи на строк до 2-х років, або обмеження волі на строк до одного року.

 

Добавить комментарий