На Дніпропетровщині міських голів вчать бути ефективними  

16 березня на Дніпропетровщині стартувало навчання «План дій нового мера» для міських, селищних голів регіону, яке відкрив заступник голови облради по виконавчому апарату – начальник управління стратегічного планування та інвестиційної політики Володимир Тюрін.

Протягом двох днів керівників вчитимуть: як бути ефективними та успішними лідерами своїх громад, як працювати над удосконаленням процесів управління територіями, як вибудовувати бюджетний процес, взаємодіяти з громадою, ЗМІ, районними адміністраціями та райрадами. Особливу увагу зосередять на навичках роботи в умовах децентралізації.

IMG_6580

Участь у семінарі взяли мери та працівники місцевих рад міст Жовті Води, Вільногірськ, Павлоград, Першотравенськ, Новомосковськ, Марганець, Підгороднє, П’ятихатки, Дніпродзержинськ, Орджонікідзе, Апостолове.

«Дбайливо розпоряджатися бюджетом, грамотно розвивати на місцях економіку і соціальну сферу – такі вимоги ставлять жителі перед головами місцевих рад, депутатами. І народні обранці мають щодня виконувати обіцянки, які давали своїй громаді. Для ефективної роботи необхідно освоювати нові технології управління, підвищувати свою кваліфікацію. В першу чергу, мова йде про відкритість та доступність органів влади для жителів. Курс «План дій нового мера» якраз і дає потрібні спеціальні знання: як це реалізувати на практиці. А також ті інструменти, які зможуть зробити їх територію успішною і багатою», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Програма «Ефективний лідер», в рамках якої відбувається навчання, розроблялася на замовлення обласної ради у співпраці з Фондом Ганса Зайделя в Україні, Інститутом врядування та впроваджується на базі Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Курс спрямований на підготовку і підвищення кваліфікації міських, селищних голів, їх заступників. Він базується на досвіді баварських муніципалітетів, при цьому враховує проблематику та потреби управлінців у Дніпропетровському регіоні.

Добавить комментарий