На Дніпропетровщині немає жодних обмежень для руху державними трасами

Всі дороги Дніпропетровщини в проїзному стані. Жодних обмежень для руху державними трасами немає. Про це під час брифінгу розповів начальник служби автодоріг Дніпропетровської області Олександр Коломійцев. Він попросив мешканців регіону дотримуватися комендантського часу та правил проїзду через блокпости.

«Зверніть увагу, що на Дніпропетровщині діє комендантська година. З 20:00 до 06:00. Будь ласка, розраховуйте свій час, плануючи поїздку», – сказав Олександр Коломійцев.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Він нагадав, що на державних дорогах проходить перевірка документів.

«Дотримуйтеся правил. Завчасно підготуйтеся – дістаньте посвідчення водія, паспорт, документи на авто. Зменшіть швидкість. Вимкніть фари та увімкніть аварійне світло. Заборонено вести фото і відеозйомку. А ще без дозволу військових виходити з авто. Слід чітко відповідати на всі питання. Бути готовим відкрити багажник. Після огляду не можна різко набирати швидкість», – розповів Олександр Коломійцев.

Продовжує працювати диспетчерська служба – 0 (95) 009 70 90. За цим номером можна дізнатися інформацію щодо руху державними дорогами, трафіку там. Тільки за сьогодні було більше 300 звернень.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!