На Дніпропетровщині обрали кращих юних хіміків та біологів області

У Дніпрі визначили переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Цього разу їх обирали серед вихованців відділень хімії та біології, екології та аграрних наук. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«За перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт змагалися 257 юних хіміків та біологів з різних куточків Дніпропетровщини. Вони мали виконати контрольні роботи та захистити перед журі свої науково-дослідницькі роботи», – сказали у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

У відділені хімії та біології перемогу вибороли 63 учні. Ще 46 дослідників перемогли у відділенні екології та аграрних наук.

За рішенням журі на цих наукових відділеннях визначили 12 переможців, які представлять Дніпропетровську область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у Києві.