На Дніпропетровщині оновлюють енергоофіси для обслуговування клієнтів

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO продовжує модернізувати енергоофіси в Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. Наразі оновлено 35 приміщень, де клієнти без черг можуть отримати якісний сервіс в сучасних та зручних умовах.

Сьогодні більшість питань з електропостачання клієнти YASNO можуть вирішити онлайн або за телефоном: передати показання лічильника, сплатити рахунок, провести звірку розрахунків, замовити енергоефективні набори, домашні сонячні станції, зарядні пристрої для електромобілів та інші продукти та послуги. Дистанційними сервісами користуються 75% клієнтів YASNO.

В окремих випадках для оформлення паперових документів чи очної консультації клієнтам потрібно звертатися до енергоофісів. Постачальник YASNO піклується, щоб такий візит був комфортним і кожен відвідувач міг вирішити питання за лічені хвилини.

«Енергоофіс YASNO – це простір, де поєдналися цифрові сервіси, якісне обслуговування, енергоефективні рішення та затишна атмосфера. Тут все створено для зручності клієнтів: від системи електронної черги до терміналів самообслуговування для передачі показань лічильника. Менше, ніж за рік ми оновили 35 енергоофісів у трьох регіонах. Роботи тривають, до кінця літа будуть модернізовані 65 енергоофісів. У створення мережі енергоофісів ми плануємо інвестувати 100 млн грн», – сказав директор з продажів та обслуговування клієнтів YASNO Євген Бушма.

На Дніпропетровщині енергоофіси YASNO в оновленому форматі вже відкрилися у Дніпрі, Павлограді, Кам‘янському, Апостолово, Вільногірську, Тернівці, П’ятихатках, Синельниково, Солоному, Томаківці, Царичанці, Широкому, Підгородному.

Наразі, піклуючись про здоров’я клієнтів, спеціалісти енергоофісів YASNO приймають відвідувачів за попередньою реєстрацією та з дотриманням правил перебування в громадських приміщеннях:

  • вхід до енергоофісів лише у масках або респіраторах;
  • не більше одного відвідувача на 10 м2 зали;
  • відстань між відвідувачами під час очікування зовні не менше 1,5 м.

Зареєструватися на очний візит до енергоофісу можна на сайті або за телефоном.