Із початку війни міграційна служба Дніпропетровщини видала понад 10 тис біометричних паспортів

На Дніпропетровщині із початку війни державна міграційна служба видала понад 10 тис біометричних паспортів. Майже порівну – документів для виїзду за кордон та ID-карток.

Нині працюють усі 30 територіальних підрозділів служби. Зокрема й у Дніпрі.

«Працюємо у штатному режимі. Щодня надаємо мешканцям області та переселенцям майже 2,5 тис адмінпослуг. Продовжуємо строк дії паспортів для виїзду закордон, вклеюємо фото дітей. Оформлюємо та видаємо нові біометричні документи», – розповів керівник Головного управління Державної міграційної служби у Дніпропетровській області Богдан Чегіль.

Загалом із початку війни у міграційній службі Дніпропетровщини видали більш ніж 10 тис закордонних паспортів та ID-карток.

«Прийшла, щоб замовити закордонний паспорт. Усе швидко зробили. Оформили буквально за 5-10 хвилин», – сказала відвідувачка Надія Тлуста.

Валентина Гура прийшла до одного з відділень у Дніпрі – оформити закордонний паспорт доньці.

«У доньки закінчився термін дії паспорту. Прийшли до відділення, заздалегідь не записувались. Тут – «жива черга». Оплатили послугу і за декілька хвилин оформили документ. Тепер будемо чекати, коли його виготовлять», – поділилася відвідувачка Валентина Гура.

Нині через війну терміни виготовлення закордонних паспортів та  ID-карток скасовані, додав Богдан Чегіль. Тож можливі затримки. Але у службі роблять усе, аби своєчасно доставляти документи до підрозділів.