На Дніпропетровщині піротехніки знищили застарілі боєприпаси

17-го лютого фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області залучались до робіт зі знищення застарілих боєприпасів.

Так, о 11:15 у Солонянському районі поза межами села Розтання під час пошуку металобрухту в лісосмузі громадянин виявив вибухонебезпечний предмет, схожий на застарілий артилерійський снаряд калібру 152 мм у кількості 1 одиниця.

Цього ж дня, о 13:20 у Криворізькому районі неподалік села Христофорівка під час пошукових робіт громадською організацією «Іскрівка» у балці виявлено предмет, схожий на застарілий артилерійський снаряд калібру 152 мм у кількості 1 одиниця.

О 14:00 у Новомосковському районі селі Знаменівка на вулиці Колонна під час прогулянки громадянином виявлено предмет, схожий на застарілий артилерійський снаряд калібру 152 мм у кількості 1одиниця.

Відділеннями групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області виявлені боєприпаси знищено шляхом контрольованого підриву. Територію обстежено, додаткових вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Шановні громадяни! Нагадуємо про важливість дотримання правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів!

У разі виявлення підозрілої знахідки необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102».

Категорично забороняється:

— торкатися підозрілого предмету або пересувати його;

— заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;

— намагатися розібрати вибухонебезпечний предмет.

За можливості, необхідно встановити навколо знайденого предмету огорожу або попереджувальний знак та чекати на прибуття фахівців.