На Дніпропетровщині поліцейські врятували рибалку (відео)

У Кам`янському, що на Дніпропетровщині, поліцейські врятували рибалку, який впав у річку Дніпро. Чоловік не міг самостійно вибратися на берег та з останніх сил тримався на плаву. Правоохоронці витягнули його на берег та передали лікарям.

Як з’ясувалося, під час рибальства 57-річний чоловік посковзнувся та впав у воду, де течією його віднесло від берега.

На місці події поліцейські відділу реагування патрульної поліції Кам’янського РУП Дмитро Романенко та Ольга Гордієнко побачили у воді чоловіка, який з останніх сил ледь тримався за металеву трубу.

Часу на роздуми не було, тож поліцейські прийняли рішення негайно рятувати рибалку. Ольга викликала рятувальників та швидку допомогу, тим часом Дмитро озирнувся навколо та побачив величезну палицю. Використовуючи її як опору, він обережно підійшов до чоловіка, схопив його за руку та став підтягувати до берега. Йому вдалося дотягнути потерпілого та тримати на плаву до прибуття рятувальників, після чого всі разом вони витягнули знесиленого рибалку із води.

Чоловіка відразу передали лікарям швидкої медичної допомоги. Зараз він перебуває у медичному закладі під наглядом медиків.