На Дніпропетровщині поліція затримала грабіжників мобільних телефонів

У  Павлограді місцевий житель позбувся свого мобільного на зупинці громадського транспорту. Поліція затримала 20-річного молодика, який вирвав мобільний телефон з рук 49-річного чоловіка. Крім того, у Новомосковську 29-річний чоловік не тільки забрав у 22-річної дівчини мобільний, а ще й побив її по обличчю. У Дніпродзержинську жінка стала жертвою одразу двох грабіжників біля будівлі школи. Один з них вирвав вартісний мобільний з її рук.

Незважаючи на те, що потерпілі не одразу повідомили про пограбування, правоохоронцям вдалося знайти грабіжників.

Наразі всі зловмисники затримані, викрадені речі повернули власникам. Чоловікам загрожує покарання за ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України. Зловмиснику, який під час пограбування побив дівчину, доведеться відповідати за ч. 2 цієї статті.

Поліція нагадує громадянам основні правила, дотримання яких допоможе не стати жертвою грабіжників.

Якщо вам довелося повертатися вечірньої пори, зателефонуйте додому, щоб вас зустріли. Сплануйте свій маршрут так, щоб він не проходив через «небезпечні місця»: темні провулки, прохідні двори, пустинні парки. Жінкам, які завжди є об’єктом підвищеного інтересу грабіжників, відправлятися у дорогу (особливо вечірньої пори) краще у супроводі супутника. Чималу роль відіграє і психологічний настрій людини. Адже невпевнені в собі особи нібито притягують неприємності. Злочинцеві достатньо близько семи секунд для візуальної оцінки потенційної жертви — її фізичної підготовки, темпераменту тощо. Злочинець помічає все: невпевненість погляду, мляву постать, несміливість рухів, психічну пригніченість, стомлення — словом все, що зіграє йому на руку.

За матеріалами прес-служби ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області

Залишити відповідь