НБУ пропонує розширити можливості використання електронних грошей

Національний банк України пропонує розширити можливості використання електронних грошей. Про це йдеться у повідомленні регулятора.

Як зазначається, одним із напрямів діяльності НБУ в рамках виконання Комплексної програми розвитку фінсектору до 2020 року є забезпечення подальшого розвитку роздрібних безготівкових платежів із використанням електронних платіжних засобів, зокрема шляхом забезпечення доступу до ринку міжнародних систем інтернет-розрахунків.

«У зв’язку з цим є необхідність створення законодавчих передумов для доступу фізичних осіб до ринку міжнародних систем інтернет-розрахунків», – йдеться у повідомленні.

Регулятор зазначив, що проект постанови передбачає надання права користувачам – фізичним особам отримувати від нерезидентів електронні гроші, випущені емітентом-нерезидентом.

«Дія регуляторного акта поширюватиметься на фізичних осіб, які мають намір отримувати електронні гроші, випущені емітентами-нерезидентами, з використанням міжнародних систем інтернет-розрахунків, що внесені до Реєстру платіжних систем», – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь