На Дніпропетровщині «працюють» кишенькові крадійки: просять впізнати (Фото)

Поліція Павлограда звертається з проханням допомогти впізнати кишенькових крадійок. За минулі вихідні до Павлоградського відділу поліції звернулось 5 осіб, які стали жертвами кишенькових крадіїв. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Проаналізувавши всі заяви та повідомлення, оперативники дійшли до висновку, що крадіжки вчиняються за однією схемою. Поліцейські встановили, що до вчинення крадіжок причетні дві жінки, які «працюють» у торговельних центрах та на центрального ринку.
Прикмети: перша жінка – 50-60 років, повної статури, зріст до 170 см; друга жінка – 35-40 років, середньої статури. Одягнені в зимові куртки, шапки та довгі шарфи. Працюють в парі.

Правоохоронці звертаються до жителів міста Павлограда! Якщо ви впізнали цих жінок або володієте будь-якою інформацією стосовно них, просимо звернутися до Павлоградського відділу поліції за телефонами (095) 466 61 62 або 102.
Пам’ятайте, щоб не стати жертвою кишенькових крадіїв, уважніше ставтеся до власного майна і не створюйте злочинцям сприятливих для крадіжки умов.

Поліцейські нагадують основні рекомендації:
• не слід класти гаманці та мобільні телефони у зовнішні відділення сумок або кишені верхнього одягу, особливо взимку, коли носиться теплий одяг;
• якщо в транспорті вас починають активно штовхати або притискувати хто-небудь із пасажирів, не забувайте, що це може бути лише маневр, направлений на те, щоб відволікти увагу і поцупити майно.

Якщо ви все ж стали жертвою кишенькового злодія, якнайскоріше звертайтеся в поліцію.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!