На Дніпропетровщині правоохоронців підозрюють в організації грального бізнесу

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Полтаві, здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо можливої причетності правоохоронців до роботи грального бізнесу. За попередньою інформацією: невстановлені особи організували діяльність підпільних казино на території Дніпропетровської області. Йдеться на сайті Державного бюро розслідувань.

Важливо: до організації грального бізнесу можуть бути причетними заступник начальника одного з відділів прокуратури Дніпропетровської області та посадова особа Криворізького відділу поліції Головного управління Нацполіції у Дніпропетровській області.

Наразі: відбулися чотири обшуки в містах Дніпрі та Кривому Розі за результатами яких вилучено: 35 системних блоків персональних комп’ютерів, з допомогою яких надавалася можливість грати в азартні ігри; неофіційна бухгалтерська документація та грошові кошти. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Генеральна прокуратура України, оперативний супровід Дніпропетровське управління департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції.

Кваліфікація: зайняття гральним бізнесом (ч. 1 ст.2032 Кримінального кодексу України); зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України).
Досудове розслідування триває.