На Дніпропетровщині проходить обласний фестиваль роїв «Джура-2022»

На Дніпропетровщині проходить обласний фестиваль роїв «Джура-2022». До нього долучилися 115 команд – майже півтисячі школярів. Цьогоріч усі випробування діти долають онлайн. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Щороку проводили обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл». Юні джури їздили на таборування, жили у наметах та змагалися наживо. Цьогоріч вирішили не відмовлятися від традиції. Але через війну усе відбувається онлайн», – розповів директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОВА Олексій Полторацький.

У змаганнях беруть участь школярі від 6 до 17 років. Діти вже встигли прийняли Кодекс українського лицаря та пройти майстер-клас з топографічних знаків.

«Цьогоріч не проводили відбіркових етапів у містах та громадах. Запросили усіх бажаючих взяти участь у фестивалі. Долучилися понад 500 дітей, зокрема й ті, які зараз за кордоном», – сказала директорка обласного Центру позашкільної освіти Юлія Скляр.

Фестиваль триватиме до 23 червня. На учасників чекають онлайн-випробування. Зокрема, інтелектуальні конкурси, ігри та вікторини, змагання з долікарської допомоги.

Запланували й лекцію з мінної безпеки, майстер-клас з туристичної підготовки, віртуальну екскурсію Дніпропетровщиною.