На Дніпропетровщині пропонують заробити на виборах (Фото)

У м. Кам’янське Дніпропетровської області до поліції надійшло 3 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

Зокрема, поліцейські перевіряють інформацію від громадянки про телефонний дзвінок з пропозицією заробити на виборах. Також проводиться перевірка двох фактів розміщення білбордів без необхідної вихідної інформації. По кожному факту призначена перевірка.

Загалом з початку передвиборчої кампанії зареєстровано 74 звернення про порушення виборчого законодавства, з них 29 фактів не знайшли підтвердження. Складено 6 адмінпротоколів.

Поліція нагадує, що за виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації, які не містять вихідних даних (відомості про установу, що здійснила друк, тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) передбачена адміністративна відповідальність відповідно до статті 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.