На Дніпропетровщині реалізовують креативний арт-проект

Художня виставка, творчий майстер-клас та музичні виступи — мешканців Дніпропетровщини запрошують на креативний арт-проект «Пастель – від реалізму до абстракції». Він – у Дніпровському художньому музеї, повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Мистецький арт-проект втілила Дніпровська художня школа №1. Він поєднав образотворче мистецтво та музику. Впевнені – кожен з відвідувачів художнього музею знайде щось цікаве для себе», — розповіли в управлінні.

2 березня о 14:00 для всіх бажаючих проведуть творчий майстер-клас. Викладач Дніпровської художньої школи №1 Олександр Миронов познайомить відвідувачів із технікою пастельного малюнку.

6 березня о 16:30 для гостей музею гратиме ансамбль інструментальної музики «Краски». Вихованці Дніпровської дитячої музичної школи №3 представлять сучасну українську музику в оригінальному аранжуванні.

Також відвідувачі зможуть переглянути виставку картин вихованців та викладачів школи. Вона триватиме до 10 березня. Бажаючих чекають за адресою: м. Дніпро, вул. Шевченка, 21.
Телефони для довідок: 744-60-35, 47-33-38.