На Дніпропетровщині реконструювали Музей олімпійської та спортивної слави (фото)

Спортсмени Дніпропетровської області, які отримали олімпійські ліцензії, повним ходом готуються до участі в Олімпіаді, яка відбудеться в Токіо цього літа. До цієї події проводиться багато спеціальних заходів. Так, радісною подією стало і відкриття після реконструкції в Нікопольському районі Музею олімпійської та спортивної слави.

Музей олімпійської слави_Нікопольський район

На звернення та прохання відділення НОК України в Дніпропетровській області, директора та місцевих активістів, керівництво Червоногригорівської громади Нікопольського району виділило кошти, на які було зроблено реконструкцію Музею олімпійської та спортивної слави на базі Кам’янської школи — навчального закладу, що входить в мережу шкіл олімпійської освіти України.

Музей олімпійської слави_Нікопольський район

Замість звичайних навчальних парт тут було встановлено спеціальні шафи-стелажи, де розташувались нові-старі експонати. Також облаштовані місця для футболок, шарфів, вимпелів та рамок-фото відомих олімпійців регіону. В тому числі тих, хто був особисто у гостях цього затишного, але дуже багатого різноманітними експонатами музею.

Музей олімпійської слави_Нікопольський район

Відділення НОК України від голови Андрей Павелко передало до оновленого варіанту музею нові екземпляри календарів, плакатів, олімпійської літератури тощо. До того ж, реконструйовано було й вхідну групу у музей.

Музей олімпійської слави_Нікопольський район