На Дніпропетровщині реконструюють півстолітній дитячий табір (фото)

На Дніпропетровщині реконструюють півстолітній дитячий табір «Ювілейний». Він — у селищі Хащове Новомосковського району. Нині на фініші – внутрішні роботи. На черзі – облаштування території та спортивних майданчиків.

дитячий табір_Хащове

Чисте повітря, ліс, поряд – річка Самара. А ще – турботливі вихователі та цікаві розваги. Із 1967 року у літньому таборі «Ювілейний» відпочивали та оздоровлювались діти з усієї області.

«У нас завжди було весело та цікаво, і вихователі, і діти його дуже любили. Впевнена – після реконструкції це буде сонячний, яскравий та життєрадісний табір, адже він знову наповниться дитячими голосами та сміхом», — сказала завгосп табору «Ювілейний» Катерина Кирпа.

дитячий табір_Хащове

За півстолітню роботу без капремонту корпуси табору занепали, а останні роки він взагалі не працював. Нині реконструкція табору йде повним ходом. Підрядники осучаснили усі шість спальних корпусів, їдальню, медпункт та клуб культури. У кожному приміщенні вже замінили покрівлю, двері та вікна, оновили електрику та опалення, провели каналізацію. Один з корпусів відвели для маломобільних дітей. Його та їдальню обладнали пандусами.

дитячий табір_Хащове

«Наш табір більше п’яти років стояв занедбаний, зараз він поступово перетворюється на сучасний та європейський. Раніше у корпусах не було навіть туалетів, усі зручності знаходились на вулиці. Тепер у кожному приміщенні – санвузли, душові та гаряча вода. Опалюватиме табір власна автономна котельня», — розповів директор табору «Ювілейний» Віталій Конюх.