На Дніпропетровщині висадили незвичайний авторський сад (Фото)

За 50 км від міста Дніпро в історичному селі Військове є розкішний авторський сад Світлани Кульбашної. Це справжня окраса регіону, адже він — єдиний на Дніпропетровщині приватний парк, відкритий для відвідувань із 2013 року. Розповідає «ДніпроКультура».

Садиба й парк пройшли категоризацію, а Світлана Володимирівна стала членом Спілки сприяння розвитку сільського туризму в Україні. На площі близько гектара розкинулися прекрасні квіткові композиції, створені власницею саду. На створення свого ландшафтного парку Світлану надихнули подорожі Європою.

Працюючи над проектом, Світлана Кульбашна завжди пам’ятала, що сад має тішити око не тільки навесні та влітку, але й у холодну пору року.

Дизайнер професійно підійшла до вибору рослин. Навесні зміна вражень і акцентів відбувається доволі часто. Колірна гамма змінюється від жовто-біло-червоних квітів завдяки цвітінню плодового саду та груповим посадкам півонії, спіреї, іберісу, білих нарцисів, тюльпанів і японської айви до оранжево-жовто-синіх, коли на зміну приходять троянда, галявини флокса, незабудки, яснотки та соковиті відтінки рододендронів.

У кожного куточка в парку своя історія. Її чоловікові хотілося жити в сосновому бору – так на ділянці з’явилося 150 сосен. Господиня ж віддає перевагу берізкам – і поруч розташувався березовий гайок.