На Дніпропетровщині розповсюджували газети з «чорним піаром»

У Кривому Розі поліція затримала чоловіка, який розповсюджував незаконні агітаційні матеріали. 20-річний житель м. Нікополь розносив агітаційні газети провокаційного характеру проти одного із кандидатів у мери міста. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

21 жовтня до поліції надійшло повідомлення про те, що на одній із вулиць Центрально-Міського району невідомі особи у під’їздах розповсюджують друковані матеріали з «чорним піаром».

На місці події працівники поліції затримали правопорушника – ним виявився 20-річний житель м. Нікополь. У нього вилучили 104 примірника газети з незаконною агітацією, які не мали відомостей про установу, що здійснила друк, та замовника.

Правопорушника доправили до відділення поліції, де склали адмінпротокол за ст. 212-13 (виготовлення або поширення друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх наклад, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) КУпАП.

Адміністративні матеріали направили до районного суду для ухвалення рішення. З початку передвиборчої кампанії до поліції Кривого Рогу надійшло 88 повідомлень про порушення виборчого законодавства. Відносно порушників складено 8 адміністративних протоколів.