На Дніпропетровщині розшукували маленьких втікачів (Фото)

На Дніпропетровщині поліцейські виявили на залізничних коліях трьох дітей. 10-річні брати-двійнята та їх 6-річний товариш вирішили погуляти у м. Запоріжжі та вирушили до міста вздовж колій. Повідомляють у ГУ НП України у Дніпропетровській області.

Виявити маленьких мандрівників допомогли жителі с. Зоря, у яких діти питали дорогу до міста. 19 жовтня вони зателефонували на лінію «102» та розповіли, що троє маленьких дітей без супроводу дорослих йдуть по залізничних коліях.

Для пошуку втікачів задіяли особовий склад Томаківського відділення поліції. Після чотирьох годин пошукової операції, поліцейські виявили малечу поблизу села Настасівка. Хлопчики розповіли поліцейським, що вони мешкають у м. Марганець та захотіли погуляти по місту Запоріжжю. Про свої плани батькам не розповіли, а щоб їх не знайшли — переховувались від поліцейських у лісосмузі.

Дітей доставили до Томаківського відділення поліції, а потім цілими та неушкодженими повернули в родину. Також поліцейські наголосили батьками пильніше слідкувати за дітьми.