На Дніпропетровщині селяни перекрили дорогу (Фото)

На Дніпропетровщині мешканці шести сіл залишилися без громадського транспорту. Єдина маршрутка, якою місцеві могли дістатися міста, припинила заїжджати до цих сіл через погані дороги і нерентабельність. Повідомляє 5 канал.

Шість сіл Боровківської громади, а це близько 2 тисяч людей, опинилися відрізаними від райцентру та сусідніх міст. Через погані дороги сюди не їде жоден автобус. Обурені люди влаштували акцію протесту – перекрили дорогу.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Мітингувальники показують купу скарг, адресованих чиновникам, з вимогою відновити сполучення.

У компанії-перевізника, яка раніше возила селян у місто, сплив термін угоди. Брати участь у конкурсі, щоб знову обслуговувати цей маршрут, підприємство відмовилося.

“Проблема – в дорозі, сила-силенна ям на дорозі. Немає пасажиропотоку, який би покривав збитки. Тут невідповідність тарифів і витратних матеріалів”, – пояснює керівник підприємства-перевізника Наталя Дехтяр.

Маршрути, завдовжки з півсотні кілометрів по сільському бездоріжжю, нерентабельні. Це визнає і сільський голова Боровківки, тому жоден перевізник не погоджується їздити цими дорогами.

“Зрозуміло, що це мають бути якісь дотації, якась підтримка цих маршрутів, а їх немає. Ці маршрути мають бути прописані ву додаткових умовах: бере перевізник, наприклад, рентабельний маршрут, але разом із ним їм дають якийсь такий сільський”, – пропонує Боровківський сільський голова Тетяна Глоба.

Обласні чиновники тим часом кажуть, що конкурс для перевізників, де знову розподілятимуть маршрути, відбудеться не раніше травня.

“На сьогодні пакет ми надати не можемо. Буде в нас конкурс, ми представимо цей напрямок пакетом: будь ласка, беріть участь, перевізники. Вигравайте й здійснюйте перевезення”, – каже заступник директора Департаменту Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Верхотурцев.

Ремонтувати дороги на цьому відрізку чиновники цього року не обіцяють. А селяни попереджають: не терпітимуть і влаштовуватимуть нові акції протесту.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!