На Дніпропетровщині школярів відправляють на карантин

За даними оперативного епідеміологічного моніторингу на 4-му тижні захворювань на ГРВІ  у Дніпропетровській області з приводу гострих респіраторних захворювань та грипу за медичною допомогою до лікувально-профілактичних закладів звернулося понад 17 тисяч осіб, із них 70% діти віком до 17 років.

Таким чином, у порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зросла на 22,6%, зазначають у  прес-службі центру моніторингу захворювань МОЗ України.

Найвищі рівні захворюваності зареєстровані серед мешканців міст Кам’янське, Жовті Води, Вільногірськ,  Нікополь, Кривий Ріг,  Криничанського, Синельниківського, Верхньодніпровського та Павлоградського районів.

Як зазначають фахівці, найбільше хворіють у  Криничанському районі – 919,36, найменше у Васильківському районі – 213,48 на 100 тисяч населення.

«Серед дітей віком 0-17 років захворюваність на гострі респіраторні інфекції та грип зросла на 29% і складає понад 12 тисяч випадків. У зв’язку з високим рівнем захворюваності тимчасово призупинено навчально-виховний процес серед учнів окремих класів та загальноосвітніх шкіл в Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Нікополя і Павлограда. Всього (станом на 26.01.18) закрито 102 класи в 30 школах, із загальною кількістю понад 4600 учнів». – зазначають епідеміологи.