На Дніпропетровщині працівницю Пенсійного фонду посадять за грати

Вироком П’ятихатського районного суду Дніпропетровської області заступницю начальника одного з управлінь Пенсійного Фонду України в області визнано винною у скоєнні кримінального правопорушення – одержання хабара.  Повідомили у прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.

Так, до вказаної особи звернувся громадянин щодо призначення та подальшого нарахування пенсії за віком. За допомогу в оформленні трудової книжки старого зразка та безперешкодного перерахування розміру пенсії з мінімальної до більш підвищеної обвинувачена одержала від громадянина неправомірну вигоду у сумі 5000 гривень.

Під час передачі вказаних грошових коштів зловмисницю було викрито правоохоронними органами. Свою вину підсудна не визнала, проте її повністю доведено обвинуваченням, яке підтримувалось Жовтоводською місцевою прокуратурою.

Суд призначив жінці покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих, адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та місцевого самоврядування, строком на 3 роки з конфіскацією всього особистого майна на користь держави.