На Дніпропетровщині сталася моторошна кримінальна історія (Фото)

У січні 2018 року в Дніпропетровської області був виявлений покинутий автомобіль, в салоні якого знаходились три трупа двох чоловіків, 1988 р.н. і 1993 р.н., та жінки, 1989 р.н., з вогнепальними пораненнями.

Як повідомив перший заступник голови в Національної поліції України Вячеслав Аброськін, протягом тривалого часу підрозділами поліціі Головного управління Дніпропетровської області та Департаменту карного розшуку Нацполіції проводилися оперативно-розшукові та слідчі заходи, які надали можливість встановити та зібрати доказову базу. Це дозволило на законних підставах встановити особи підозрюваних у скоєнні вбивства й згодом їх затримати.

«Під час проведення слідчих і розшукових заходів відносно двух вбитих чоловіків надходили дані про їх можливу причетність до збуту наркотичних засобів на територіі зазначеного району. Загалом різними громадянами вбиті характеризувалися неоднозначно, у тому числі як і недобропорядні громадяни, але для слідчих та оперативників, які займалися розкриттям жахливого злочину, головним було розкриття навмисного вбивства трьох громадян України», — написав Вячеслав Аброськін.

На сьогодні двом затриманим підозрюваним чоловікам, 1996 р.н. та 1997 р.н., судом обрана міра запобіжного заходу тримання під вартою.