На Дніпропетровщині стартувала податково-правова естафета

Просто про податки та правові аспекти бізнесу – ДніпроОДА та Регіональна рада підприємців організовують серію практичних семінарів для бізнесменів області. Заняття стартували сьогодні в Покрові. Далі естафету переймають П’ятихатки, Васильківка, Марганець, Новомосковськ, Павлоград. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

«Дніпропетровська ОДА підтримує розвиток підприємництва в регіоні. Постійно спільно з Регіональною радою підприємців проводимо тематичні засідання, круглі столи, семінари. На них обговорюють проблеми підприємців, шляхи їх подолання, як покращити умови ведення бізнесу. На жовтень та грудень заплановані виїзні практичні семінари в районах і містах області», – зазначила начальник відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Алла Кефель.

Підприємцям регіону розповідатимуть про податки та правові аспекти бізнесу. Учасники не тільки ознайомляться із законодавчими новинками у сфері оподаткування, але й отримають практичні поради щодо ведення бізнесу в умовах податкової реформи.

Зокрема, коли сплачувати податки обов’язково, а коли ні, як правильно будувати договірні відносини, які штрафи загрожують у разі порушення трудового законодавства, як уникнути помилок у веденні обліку доходів та витрат, як створити сімейне фермерське господарство та які є підстави у контролюючих органів для перевірки підприємства.

Заняття стартували сьогодні в Покрові.

11 листопада семінар пройде у П’ятихатках, 18 листопада – у Васильківці, 25 листопада – у Марганці, 6 грудня – у Новомосковську, 9 грудня – у Павлограді. Кожен учасник зможе поставити питання та отримати на них відповіді.

Додаткова інформація – за телефоном (056) 742-83-42. Встигніть зареєструватися.

Добавить комментарий