На Дніпропетровщині стартують нові перевірки перевізників

Безпека перевезень, дотримання графіку руху, наявність у салонах автобусів необхідної пасажирам інформації. В області стартують нові перевірки перевізників, що працюють на приміських та міжміських маршрутах. У планах – перевірити 14 дніпропетровських автопідприємств, повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Розпочинаємо восьму хвилю перевірок. У планах – 14 дніпропетровських перевізників, 143 маршрути. Спеціальна комісія стане до роботи вже цієї середи, – зазначив Валентин Резніченко. – Представники ОДА та громадськості перевірять, чи дотримуються водії швидкісного режиму та правил перевезення пасажирів, чи розміщена в салонах необхідна інформація: телефони перевізників, маршрут руху. Порівняють прописані графіки відправки авто з реальними. Зі злісними порушниками будемо розривати договори».

Перші перевірки приміських та міжміських маршруток стартували в області у 2015-му. Тоді було проінспектовано 83 маршрути 15-ти перевізників. Це – понад 200 автобусів Дніпропетровська, Нікополя, Марганцю, Покрова (Орджонікідзе), Підгороднього, Кривого Рогу.

До порушників приїздили повторно – дивилися, чи прислухалися автопідприємства до зауважень. З перевізником, що не виправив недоліки, розірвали договір. Це ПАО «Північтранс», який обслуговував маршрут №237 «Дніпропетровськ – Підгородне».

Цьогоріч спецкомісія вже перевірила 19 маршрутів на Кривий Ріг, Нікополь, Марганець, Орджонікідзе та Павлоград. Загалом 76 автобусів.

На Дніпропетровщині більше 200 приміських та 240 міжміських маршрутів. На них працюють понад 800 машин.

Добавить комментарий