Юні футболісти Дніпропетровщини визначили найсильніших
На футбольному полі у Підгородному відбулася фінальна частина обласних змагань з футболу під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць?» серед юнаків віком 11–12 та 13–14 років. У турнірі взяли участь збірні команди сільських, селищних і міських територіальних громад Дніпропетровщини.
До фіналу вийшли по шість найсильніших команд у кожній віковій категорії. Загалом спортивний захід об’єднав понад 200 юних футболістів з різних громад області.
У категорії 13–14 років перемогу здобула команда Слобожанської територіальної громади. Срібні нагороди вибороли футболісти П’ятихатської ТГ, а третє місце посіла команда Синельниківської громади.
Серед юнаків 11–12 років чемпіоном стала команда Підгородненської територіальної громади. Друге місце посіла Перещепинська ТГ, а бронзові медалі здобули представники Царичанської громади.
Переможці та призери обласного етапу вже у липні представлятимуть Дніпропетровську область на Всеукраїнських змаганнях з футболу, які відбудуться у місті Берегово на Закарпатті.
Підготував Олексій Ковальчук
фото НОКУ в Дніпропетровській області





