На Дніпропетровщині судитимуть чоловіка та двох його приятельок

У Кривому Розі судитимуть громадянина та двох його приятельок, які виготовляли та збували порнографічну продукцію. Повідомляють у прокуратурі Дніпропетровської області.

Криворізькою місцевою прокуратурою №3 затверджено та направлено до суду обвинувальні акти відносно 40-річного громадянина та двох його спільниць, які займались виготовленням та збутом відеопродукції порнографічного характеру.

Встановлено, що у період з січня по квітень 2020 року мешканець Кривого Рогу створив в орендованій квартирі місце розпусти, де виготовляв відеопродукцію порнографічного характеру та у подальшому збував через мережу Інтернет. В якості веб-моделей працювали двоє його приятельок, які в режимі он-лайн під час спілкування з клієнтами виконували за їх бажанням сексуальні дії.

Половину одержаних злочинним шляхом коштів чоловік віддавав моделям, а рештою розпоряджався на власний розсуд.

Йому інкримінується скоєння кримінальних правопорушень за ч.3 ст.301 ч.2 ст.302 та ч.1 ст.209 КК України (виготовлення та збут порнографічних предметів; створення та утримання місць розпусти; легалізація майна, одержаного злочинним шляхом).

Його двох спільниць судитимуть за скоєння злочину, передбаченого ч.3 ст.301 КК України.
Наразі судовий розгляд кримінальних проваджень триває.