На Дніпропетровщині судитимуть директора підприємства

На Дніпропетровщині судитимуть директора підприємства, дії якої спричинили громаді збитки у сумі понад 140 тисяч гривень. Повідомляють у прес-службі прокуратури Дніпропетровської области.

«Криворізькою місцевою прокуратурою №3 затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно директора товариства з обмеженою відповідальністю за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.191 та ч.1 ст.366 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, службове підроблення). За версією слідства, у червні 2018 року між комунальним підприємством теплових мереж «Криворіжтепломережа» та товариством з обмеженою діяльністю укладено договір на виконання робіт з відновлення асфальтобетонного покриття після ремонту окремих ділянок теплових мереж», — йдеться у повідомленні прокуратури.

Так, з метою заволодіння грошовими коштами територіальної громади, директор товариства з обмеженою відповідальністю, достовірно знаючи, що роботи виконано з порушенням вимог проектно-кошторисної документації та нормативно-правових актів у галузі будівництва, надала комунальному підприємству офіційні документи, в яких внесено завідомо неправдиві відомості щодо фактичних об’ємів та вартості виконаних робіт.

Внаслідок таких дій підприємству-підряднику зайво перераховано державні кошти у сумі понад 142 тис грн.